gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


May 2012

20 days till Bulgaria♥

31. may 2012 at 11:28 | Melissa |  My Diary.
Už jen dvacet dní a letím!♥ Finally:3 Jediným problémem je, že si asi nestihnu pořádně za těch 19 dní uzavřít známky, takže nebudou nic moc. Ale to nevadí, protožeee letííím♥ I can't wait♥ Přijíždím 30 takže pěkně na konec roku:) Co plánujete na prázky vy?:))Já si budu první měsíc prázek užívat a celý srpen budu makat:/ Because I need money!;D Celý měsíc prázek bude sice v tahu, ale bude ze mě boháč.:D Už si stejně budu muset zvykat na práci:)
-Melissa.xoxo

every person is unique....

26. may 2012 at 13:13 | Melissa |  My Diary.
"Každý člověk je jedinečný. Tak mi řekněte proč se snažíme vypadat jako ostatní?"

Dneska jsem totálně bez nápadu, takže žádný dlouhý článek. Je mi líto, však vám by se to stejně nechtělo číst:D

Melissa.xoxo

....no time...

24. may 2012 at 15:32 | Melissa |  My Diary.
Už jsem dlouho nepřidala žádný článek, já vím. Ale opravdu teď nemám čas. Škola je škola. Mám toho fakt hodně. Musím si uzavřít známky o deset dní dříve, protože jedu na dovolenou. ( To Bulgaria♥) a vůbec mi neulehčuje skutečnost, že do 11.5 jsou skoro všichni učitelé u matur, takže na nějaké to zkoušení nemají čas. Nějak to musí vyřešít.:)
Ale nebojte, možná nebudu psát moc článku, ale na to abych oběhla affs♥ si časík najdu, takže nebojde sweete hearts:*

A teď už ktomu co jsem chtěla napsat. Každý to zná. Máte nejlepší kamarádku, děláte spolu všechno, jste spolu skoro pořád. Typické Best Friedn Forever s důrazem na FOREVER. Říkáte si všechno a ona pak jednou přijde s tím, že někoho potkala. Jste z toho obě celé nadšené, ona ti o něm vypráví a ty nadšeně posloucháš, ona je šťastná a ty taky. Jste přece nejlepší kamarádky. Chceš jít sní ven, ale ona nemůže, protože jse sním. Chápeš to, mají se rádi. Potřebujou pro sebe nějaký ten čas. Uplnyne, ale týden, potom dva a je to čímdál tím horší. První se výdáte co pár dní, potom co pár týdnů. A nakonec se nevidíte celý měsíc. Jsi z toho smutná. Jak ti to mohla udělat? Kde se podělo to FOREVER? Jednou se, ale rozejdou a bude z toho strašně smutná. Ovšem už nebude mít tu nejlepší kamarádku, ke které by se šla vybrečet a vyzpovídat. Vzahy končí, ale přátelsví by mělo být navždy!:)♥

To je asi vše.
Melissa.xoxo

114 days.... i can't wait!♥

17. may 2012 at 17:33 | Melissa |  My Diary.

"I promise"

Spousta lidí dělá jednu velkou chybu. Slibují věci, které nemůžou dodržet? To pro ně slib nic neznamená? Neznají význam slovíčka slibuju. Když už něco slíbím, musím vědět že to můžu dodržen, nebo aspoň z velké části. Ale když to někdo říká jen tak pořád a stále? Já někomu jen tak něco neslíbím, jako pro jednu z mála to pro mě něco znamená. A když ji někdo něco slíbí, neberu to na 100%... věřte mi, mám své skušenosti ;D
"↑Me..nobody is perfect!↑"
Melissa.xoxo

115 days.... i can't wait!♥

16. may 2012 at 15:26 | Melissa |  My Diary.
eh...
Proč nedokážu být šťastná? Je to ve mě, nebo je to vina ostatních? Jsem až tak na všechny milá, že mi ničí mé štěstí? Ano, to je moje slabší vlastnost...dokážu se na někoho našvat, dokážu ho nenávidět, ale pak když vidím jeho slzy a děje se mu něco špatného, je mi to líto? Ale proč? Vždyť moc dobře vím, že kdyby to bylo obráceně, tak by se mi ten člověk ještě smál? Nevím, asi mám prostě někde vevnitř malinkého človíčka, kterému je vše líto. Taková jsem byla pořád, ta hodná co odpouštěla, poprvé, podruhé i potřetí.Ale o prízdninách se ve mě něco zlomilo..ublížil mi člověk, o kterém sem si myslela, že mu odpustím všechno. Tak strašně mě to mrzelo, ale já neodpustila. Zjistila jsem, že ten člověk je takový celou dobu a já stále a stále odpouštěla a zastávala se za ho věci o kterých jsem věděla, že nejsou pravda. Byla jsem přece ta pravá kamarádka a to kamarádky dělaji. Ovšem přišel konec základky a naše cesty se po sedmi letech rozešly. Tolik jsme to obrečely a ona mě stále a pořád přesvědčovala, že to není konec, že se budeme vídat a všechno bude fajn. Já jsem, ale tam někdy v zadu v srdíčku věděla, že tomu tak nebude. O prázdninách jsme se viděly jen párkrát, já to chápala, protože o prázkách nemá skoro nikdo čas. Potom přišla škola, já vešla do té uplně cizý 1.C (teď už fajn:D) a v duchu jsem si říkala, že to je jen vtip, že otevřu dveře a tam zase budou moji milovaní, stále a ještě dlouho poté mi to nedocházelo. Týden, kdy už běžela škola jsme se rozhodly zajít ven. Všechno bylo jako by se nic nezměnilo, ale ovšem jen do té otázky o nejlepších přátelích. Když už začala přemýšlet a mé jméno neřekla automaticky, věděla jsem že je něco špatně. Po dlouhém rozohdování mezi mnou a novou kámoškou ze třídy nakonec řekla mě. Od té doby ani nenapsala a když jsem se jí zeptala jestly nezajdem ven, ani neodpověděla. Začínálo přibývat plno fotek jí a te její nové kamošky a u toho plno komentářů "Stou nejlepší" a tak dále. Strašně to bolelo a když už dala všechny naše společné fotky ze záložky "Nejlepší zážitky" do "Vzpomínky" byl to konec a já svůj smutek utápěla v slzách. Totálně se na mě vys*ala, když už musím být spostá a vyměnila mě kterou zná sedm lez, za holku co zná pár týdnů. Už víc než půl roku sem jí nenapsala, když jí potkám tak se koukám jinam. Tohle nedokážu odpustit...a jestly by o naše přátelsví opravdu stála, tak čekám omluvu a upřimnou. I tak nevím jestly bych to dokázala, protože ona ani neví kolik bolesti mi způsobila.

Zase jsem se rozepsala:D Je mi líto a děkuji všem, co si můj osobní příběh přečetly...poznám to hlavně podle komentů:)

Melissa.xoxo

116 days.... i can't wait!♥

14. may 2012 at 14:27 | Melissa |  My Diary.
Po tak dlouhé době ve škole a cítím se naprosto zmožená!;) Psali jsme dnes písemku z chemie:/ 15stránek A4 (písmo12). To je nad me lidské síly! Tak snad jsem to nějak dala.:) A bude toho víc!;) Ano ano, už odpočítávám ty sny a utíká to teda maximálně pomalu!:(♥ Ještě 116dní, to nevydržím!:/♥:)
Včera byl den matek:) Je to krásná přiležitost, jak poděkovat za to co pro nás dělají a říct jim jak je máme rádi:) Občas sice dokážou našvat, ale za pár let stejně pochopíte, že to myslely dobře:) Já dala mamce růžičku a bonboňieru(belgická čokoláda:D) A co jste daly mamce vy?:)
A co mě drží na nahou když tu nemám TVD?:) Začala jsem koukat na PLL♥ Pretty little liars. Seriál je hodně podobný TVD..jako kdyby to tořil ten stejný kameraman a v různách situacích jsou podobné znělky:) Zatím mě to baví.:)
Melissa.xoxo

my life....♥my world.....♥

11. may 2012 at 9:50 | Melissa |  The Vampire Diaries
Už si nepamatuju přesný den, kdy mi mamka přinesla domů knížky Upířích Deníků. Do knížek jsem se okamžitě zamilovala!♥Potom jsem hledala další díly na netu a zjistila, že je to i seriál. To vím přesný den protože jsem si to zapsala do deníčku:D 15.1 2010♥ muj osudový den.♥ Po prvním dílu jsem věděla, že je to TO♥ Říkám to proto, že dnes končí 3.serie, jen čekám na titulky. A 4.serie začne až v září a já nevím jestly to zvládnu♥:'( Pořád si říkam zvládla jsem to po 2.serii, taky čekat na 3.serii až do září, tak to dám i teď!♥ TVD je moje vše..nejlepší seriál s tím nejlepším obsazením. Je to vlastně víc než seriál, je to můj život!♥ Dneska proliju tolik slz, jako vždy když tam někdo umírá..♥ Pravděpodobě vás tady budu co dva dny otravovat s tím, že se to nedá vydržet a budu odpočítavat dny...♥já už taková hold jsem♥

Sentence that chance mi life!♥
Věta, která mi změnila život!♥
Tak trošku díky Damonovu "Hallo brother",
vlastně díki Dammona na TVD koukám:)♥
Teď už ne, ale kdyby to byl
hlavně ON♥BAD BOY♥(teď už měkna:D)

Melissa.xoxo

addiction..♥

10. may 2012 at 14:39 | Melissa |  BIG TIME RUSH
only they're in my heart..♥
Melissa.xoxo

Jste moje HVĚZDY♥Čtyři roky s váma kluci!♥Ani dnes nejsem o nic menší RUSHER, než když jsem vás v roce 2009 uviděla. Když jsem potom uslyšela písničku "Halfway there"věděla jsem, že budu RUSHER až do konce života♥Zatím se mi to daří♥Změnily jste mi život!♥Máte ten nejůžasnější seriál u kterého se strašně nasměnju♥moc se těším na3serii♥váš film jsem viděla snad 100krát a pořád mě neomrzel!♥Vaše písničky mají duši♥ajá je miluju(všechny♥)Za ty4roky jste se změnily, hlavně vlasy:D♥K lepšímu a to jsem si myslela, že už to víc nejde!♥Poskočily jste na vyšší level!:)MILUJU vaše soukromé videa na YouTube!♥Vždycky se tolik nasměju až padám ze židle!♥A když dá James zase nějaké to video s Foxe..áh♥Nejrostomilejší pejsek na světě!♥Když vás pak někdy vidím.Jde vidět, že nejse namyšlení,jako někdteré hvězdy!♥Jste vážně,vážne úúúžasná!♥MILUJU když děláte na fotkách ksichtíky!♥MILUJU jak si v rozohvorech děláte ze všeho srandu!♥MILUJU vaše úsměvy!♥MILUJU vás♥RUSHER NOW AND FOREVER!
Miluju to jak se "bojíte" mravenců!')♥>>
"I'm leaving!" - James
"Ahh! Help Me!" - Kendall
"Is This New Jersey Or New Zealand?!" - Logan
"What Is Going On?!" - James
:'D♥


Melissa.xoxo

if...

9. may 2012 at 10:18 | Melissa |  My Diary.
Takže krizička dolehla i na mě, nemám čas. A tak pořád přemýšlím-Pozastavím?-Nepozastavím-? Zatím se to snažím nějak zvládnout. Ještě nechci pozastavovat, vždyť mám blog teprve tři měsíce!;) Ale prostě venku je tak krásně a tak raději trávím čas venku. Ještě to zvládám, takže pozastavování se nekoná. A kdyby ano, tak to všem affs napíšu nebojte ;D


Mé city k tobě jsou nejhlubší,
jakou bolest cítíme nikdo netuší.
Chtěla bych vše vrátit zpět a zase žít.
Tvou dlaň ve své ruce mít.
Je mi líto, že už to tak nebude.
Minulost nidko nevrátí, teď rudá je.
---------------------------------------------------------------------------
Nejsem taková jakou mě chcete mít,
vlastním životem já přála bych si žít.
Napsat scénář podle vlastních nápadů.
Žít rolí jakou jenom já chcu.
----------------------------------------------------------------------------
Když smůla přichází a všude je tma,
když něco se pokazí a každý se ptá.
Nikdo pomoct ti nemůže, ale každý by chtěl.
Jako když se trn zapíchne do růže, který jinou růži měl.
-----------------------------------------------------------------------------

Melissa.xoxo

holiday...

7. may 2012 at 13:46 | Melissa |  My Diary.
Ááh...takže od dneška mám až do ponďělí "prázdniny". Je to krásné je jít dneska do školy stím, že pondělí můžete brát už jako pátek!♥:) Stále hubnu? Yes---(už jedno kilčo dole!;D) Dále...přístí týden je poslední díl TVD :'( (NON!)..jediné štěstí je, že v září začne nová serie.

Zdá se mi to nebo v té tv poslední dobou nedávají nic? Vždycky jsem se těšíla, na pátek soboty a něděle večer, protože tam vždy byl nějaký super film. Teď není vůbec nic.. a dávají tam samé blbosti! Už mám dost všech těch ordinac, cest domů, vkvéček a dalších stupidních seriálech (sorry všem co na to koukaj:D) Díky bohu za Prima COOL kde aspoň někdy něco jo.. a taky samozdřejmě na partičku, která jede a primě ;) Jen ta nova je poseldní dobou na nic ;D
Ještě, že teďka chodím často ven, takže na tv nemám moc čas:) Kdysi to bylo,ale lepší.:) A co vy? Co si o tom myslíte? :))
Melissa.xoxo

obsession..

4. may 2012 at 20:15 | Melissa
Každý znás má tu svou stár, kterou zbožňuje a v noci má krásné sny.:33 Tohle jsou moji ňuňánci největší!:3♥Logan Lerman♥Ian Somerhlader♥Atticus Mitchell♥James Maslow♥ ale je jich mnohem víc ;D Tohle jsou ale ti nejlepší♥ Melissa.xoxo
woaaaaa:Q♥
a kdo je tvůj ňufík??:D

lifestyle...

4. may 2012 at 12:24 | Melissa |  My Diary.
Jako většina dívek, nejsme spokojená se svou postavou. Nejsem nějaký "akutní" případ, ale na mojí výšku je má váha docela velká.;D Taky to znáta? "Od zítřka jím zdravě a cvičím!":D A tak si to říkáte každý den, ale pořáda nic:D

No já jsem se rozhodla, že něco už opravdu musím dělat. A taky dělám. Už skoro týden piju jen vodu, žádné sladké, jím 4 denně v miny porcích a každý den cvičím:) Jsme teprve na začátku, takže to beru pěkně pomalu. Je docela těžké vidět kolem sebe bráchu jak se cpe sladkým, jí hranlky a další jídla. A já jsem na vodě, salátu a občas kuřecím masu:D

Ale zvládám to:) První jsem si myslela, že když nebudu mít cukr tak nebudu mít sílu:) To není pravda.. tyhle cukry si nahrazuju ovocem:) A jsem taková více čiperná:) Zatím jsem spokojená a držím se:) Cítím se líp a mám více energie:) Někdy mě, ale občas popadne žravka ...třeba v 18:00, ale to už nemužu jíst..tak se místo palačinek cpu mrkví:DDD Za týden se pujdu zvážit a uvidím:) Tak to bude asi vše.. jdu si uvařit k obědu fazole:DDTak mi DRŽTE PALCE!!;DD

Melissa.xoxo

"nonsense"

3. may 2012 at 16:05 | Melissa |  My Diary.
Nějak my docházejí nápady na nadpisy. (Nějak mi už to obyčejné "Diary" nestačí.) A tak když nebudu vědět, napíšu "nonsense" česky "nesmysl". Myslím, že to vystihuje mě samotnou..celý život, celý svět je nesmysl!;D.. . ((I have noooo idea))

Co k dnešku? Škola parádička, protože jsou matury, takže mi prváci to máme celkem klídek. Zítra pěkně na 10 :3 mám to ale žívot. Však počkejte za tři roky, to budu stresovat s maturou a závidět mladším ročníkům, ale ráda bych to měla ta sebou. Sice nevím jak to udělám s matikou---už teď ji nechápu.(Já debil lezu tak kde je matika za potřebí((ekonomka)) ) No nevadí, snad se to nějak zvládne..;D
Melissa.xoxo


i wanna...

2. may 2012 at 14:59 | Melissa |  My Diary.
Když se na ten blog tak člověk podívá a vzpomene si na své začátky...(áách) Jak to tady vypadalo, když jsem si ho založila:'D Bylo to nic moc, psala jsem články i třikrát denně i když jsem neměla skoro žádný komentář.To mi, ale vůbec nevadilo:')) A o dessu ani nemluvím:D

A přitom to nebylo zase tak dávno. Udělala jsem spousty chyb, ale chybama se člověk přece učí!:) Ze začátku jsem si myslela, že to bude totálně anonymní blog a nakonec? Jsem sem svou fotku dala:)
Dřív jsem dessy zakládala na tom jaký jsem fans. První modrý s Big Time Rush, potom bíly s TVD a teď? Na téma stylu:)
Lídé se tak rychle mění...mění názory,myšlenky,pocity,přání,povahy a všechno kolem. Ale jak by se člověk neměl měnit?! Když se mění celý svět?? To mám zůstat stejná a slyšet nadávky ostatních?
Ale co já? Přemýslím tady nad totálníma blbostma:D
Takže už radějí končím:D

Melissa.xoxo

"puk"

2. may 2012 at 13:26 | Melissa |  Lolloloo*
Tááák jsem konečně doma:33 Dělali jsme dneska nějaké testy, něco jako scia, ale jen pro první a druhé ročníky. Matiku jsem totálně posrala, čeják s ajinou v poho a něminu jsem si během 5minut natipovala a šla domů:'D směju se mi :D

Fajnová náladička♥
Jen mě štve, že nejsou ty bouřky :'C já bouřky ráda:3
Mám founek v opravně:/ Bobeček má špatný softwere :'(..už se těším až bude za 14dní..protože s tou šuntkou se to prostě nedá:/:DTak tedy zase hlasuju :D Je to remíza a každou
chvíly se
to kolo ukončí:/ Stačí jedna setina..:D mám strach:'C Nějaká
Dobrá duše co by dala BIG TIME RUSH prosím hlásek??:'))
Jestly jo tak klik na obrázek...předem děkuju
◄◄◄◄◄◄◄všem!:3♥
Melissa.xoxo