gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


July 2012

Pazastavuju, lásky!

23. july 2012 at 15:11 | Melissa |  My Diary.
Takže jelikož zítra odjíždím na dovolenou N2 nemám jinou možnost než pozastavit ;)) Ale nebojte, hned jak přijedu budu se snažit všechno dohnat a vrátit to nějak svím affs;D Pozastaveno bude až do konce měsíce:) Tak si dál užívejte prázek!;))

Melissa.xoxo

Diary.91

18. july 2012 at 14:32 | Melissa |  My Diary.
Ještě nedávno jsem za to počasí byla ráda, ale teď? Už toho mám plné zuby, pořád prší a je hnusně!:D Chtělo by to aspoň jeden paprsek sluníčka..;) Snad aspoň u vás je krásně. Poslední dobou pořád chodím na YouTube..častěji než ne FB, což je zvláštní..A co vy? Jaká je vaše nejnavštěvovanější internetová stránka, krom googlu?:D Moc by mě to zajímalo.. a na závěr tu máte jednu písničku by Big Time Rush.:33
Melissa.xoxo

Nadpis.

12. july 2012 at 13:57 | Melissa |  My Diary.
Nějak mě dneska nenapadá nadpis, nevým proč. Dnes jsem se rozhodla, budu si barvit hlavu na černo. Jako dlouholetá bruneta s občasným pokusem o blond hlavu se tak rozhoduju už dlouho. Ale tentokrát fakt i kdyby to mělo vypadat hrozně. Zkoušela jsem si upravovat fotky a černá se k mým světlím očím prostě hodí, tak to udělám!:D Potom vám ukážu fotky, možná to ještě něčím podbarvím, nebo si udělám barevnou ofinu..ještě nevím;) Opravdu mě zaujala tahle dívka, která si obarvila hlavu 61krát!:D Opravdu ji obdivuju za tu odvahu, ale docela se divím, že ještě není plešatá;) Má tam strašně krásné účesy a hodně bych si vybrala:))

Melissa.xoxo

♥Maslover&Rusher♥

9. july 2012 at 14:02 | Melissa |  My Diary.
Dneska je po dlouhé době pod mrakem a víte co? Jsem šťastná!:D To vedro už jsem nezvládala...jak se říka, všeho moc škodi.;D Aspoň jsou bouřky, které já od malička miluju. Připomíná to mé dětsví, kdy jsem žrala Anime a strašně moc se chtěla podívat do Japonska. Snad se tam někdy podívám a splním si svůj dětský sen. Chtěla bych procestovat celý svět! Ale k tomu jsou potřeba finance, dobrá práce a to mě přivádí k dobrým známkám ve škole. Takže jse nepodívám asi nikde:D Když jsem byla malá myslela jsem si, že ze mě bude slavná herečka s zpěvačka, jaké jsem byla najivní dítě. A jaký byl váš dětský sen?
Mrs.Maslow
(Ten plakát jsem kreslila
ručně, né na počítači a
ano jsem to já ;D)
Melissa.xoxo


Got a secret can you keep it....

5. july 2012 at 18:12 | Melissa
Áh ano, zase jsem do něčeho pořádně zažraná.;) Opravdu moc mě teď chytlo PLL, koukám na to dlouho, ale až teď (při dlouhém odloučení TVD) jsem se do toho totálně zamilovala!:D Dále jetu někdo kdo kouká na Hotel Paradise? Jde do finále, máte favorita? Budete posílat sms??:D Já osobně asi ne, ale byla bych ráda kdyby to Nikča vyhrála:D Have a good holiday:33 -Melissa.xoxo


Léto v plném proudu.

4. july 2012 at 14:24 | Melissa |  My Diary.
Léto je opravdu tady a dává nám to pořádně najevo. Ty pařáky co poslední dobou jsou mě zabíjí a tak jsem skoro každý den u vody, nebo po sobě házíme pytlíky s vodou.(Moc velká zábava,doporučuju;D) Pořád čekám na nějakou pořádnou bouřku a nic. V tv to všude hlásí jen u nás nic a nic a nic:D Máte něco v plánu s rodinou a státním svátku? My možná jedem až do neděle na chatu, ale nejsem si jistá:) Nebojte, dala bych vám vědět;)

A teď ten nejlepší klip stou nejlepší písničkou od té nejlepší kapety♥BTR♥

Melissa.xoxo

I'm back.

2. july 2012 at 12:39 | Melissa |  My Diary.

Jsem zpátky a v plné síle. Dovolená mi uběhla rychle a musím vám říct, že bych se tam hnedka vrátila. Taky jsem ale ráda, že jsem zpátky u vás a mého blogu. Jak každý ví prázdniny nám začaly a to znamená volno, sluníčko a bezva zážitky(hlavně žádná škola;D) a tak bych se vás chtěla zaptat co plánujete na prázniny? Určitě spoustu zajimavých věcí, například mě čeká ještě chata a zájezd. Tak se mi pochlubte..:)

Dále bych všem strašně moc chtěla poděkovat, ráno jsem přišla na blog a čekala mě tam tahleta pro mě úžasná návštěvnost. A to jsem tady ani včera nebyla.:) Moc to pro mě znamená, jde apoň vidět, že se posunuji v tomhle blogování dál a dál.♥:)
Bye:* Melissa.xoxo