gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


August 2012

Mega.Moc.Práce.

31. august 2012 at 12:50 | Melissa
Takže, tahle holka toho má vážně moc. A přitom stíhám ještě dělat videa, psát na blog a zajít se ostříhat? Ano, sama se divím..ale zatím mi to vychází;D Takže kdybych tady dlouho nepsala tak se nedivte, za chvíli škola, takže to už nikdo z nás mít moc času nebude;D Dále tady, ten nejlepší mix jaký jsem kdy slyšela❤Sice se tam nezpívá, ale pro mě to je prostě nice❤Dá se u toho dělat tolik věcí, prostě P E R F E C T .
<<<<<<< N E W H A I R S T Y L E❤
Melissa.xoxo

Ta daa dáá dadááá♥

27. august 2012 at 13:48 | Melissa |  My Diary.
Jsem nemocná a to mega moc.:// Ale potřebuju se udravit, protože toho za ten týden musím ještě hodně stihnout ;)Tak mi držte palečky ať se co nejrychleji uzdravím..;D čajík, čajík, čajík,:D. Už v úterý nás čeká premiérový díl PLL♥(Yeeah.) Koho tipujete jako dalšího člena týmu -A ? ;D Dále bych byla ráda, kdyby jste se přidali na tuhle stránku, děkuji moc:* A znova moje Wrenna video.;)) Užívejte zbytku prázek!:D
Melissa.xoxo

♥Videa&Twitter♥

17. august 2012 at 13:35 | Melissa |  My Diary.
Už podle názvu asi mužete tušit, že jsem se dala na dělání videi..ano je to pravda:D Nějak mě to prostě začalo bavit;)Tady kdyžtak muj kanál > YouTube < . Dále jsem si založila Twitter, protože mi to doporučila kámoška. Já první nechtěla, ale nakonec jsem si ho založila a udělala jsem dobře, protože tam jsou skoro všichni slavní.. A tak mám všechny novinky o TVD, PLL a BTR hned z první ruky. ;) Kdo má Twitter, tak >TADY< tady je muj a následujte mě..oplatím;) Takže nevím teď jak budu stíhat blog...;)... Tady moje video WRENNA pro fanoušky PLL ;)
Bye:*
Melissa.xoxo

Jsem zpět ;)

11. august 2012 at 14:15 | Melissa |  My Diary.
Takže jsem konečně zpátky, přemýšlela jsem jestli nemám počkat až na začátek školy, ale rozhodla jsem se, že už nebudu dále čekat. ;) Nebudu se dále moc rozepisovat, jen bych vám chtěla popřát pěkný zbytek prázdnin.;) A taky váš poprosit o like k jedné stránce. >>ZDE<< budu vám nesmírně vděčná ;)

Dále jsem se nějak nudila a tak jsem se dala na dělání videi:D Video sice vypadá jednoduše, ale dalo mi to dost zabrat;)) Tak se můžete kouknout ;)
Melissa.xoxo