gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


October 2012

snow, yea

29. october 2012 at 14:57 | Melissa |  My Diary.
Sníh. Taková ta bílá studená hmota, která se při doteku s kůží promění ve vodu. Věc, která nám říká, že je zima opravdu tady. Trošku komické, když se zamyslíme, že zima začíná až 21. prosince. A dneska máme kterého? Aha 29.října. Popravdě, ze sněhu nejsem moc nadšená. Nelíbí se mi když je z toho taková brečka, mám z toho pak mokré vlasy a ještě k tomu jsem si ještě nestihla koupit zimní boty. Už bych raději zase léto. Když jsem ale dneska vyšla ven a koukla se na tu zimní krajinu, pocítila jsem příjemný pocit u srdce, který mí vykouzlil úsměv na tváři. Uvědomila jsem si, že i sníh, že i obyčejný sníh tu má své místo. A my ho můžeme milovat, nenávidět i tak bude naši součástí a bude nám připomínat různé příležitosti. Mě například (jako spoustě lidí) připomíná vánoce, ale taky dětsví. Ách ano.:) Tak vám tedy přeji krásné pondělí.:) Zdroj.Obr.

Melissa.xoxo

Passion.Obsession.

28. october 2012 at 15:36 | Melissa |  My Diary.
Je to moje závislost, posedlost, vášeň. Něco bez čeho už tři roky nemůžu být, žít, dýchat. Mluvím o TVD- The Vampire Diaries. Začalo to když jsem před více než třemy lety začala číst knižní sadu tzv. Upířích Deníků. Po nějaké době kdy jsem se nemohla od knížek odtrhnout jsem při hledání dalšího dílu zjistila, že je to i seriál a vysílá se první serie. Okamžitě jsem vyhledala a zhlédla díly, které se už odvisílaly. Možná se mi to zdá, ale je to čím dál tím lepší. Teďka čtvrtá serie mě dost překvapila. Zlý, arogantní Damon s nejlepšíma hláškama je opět v akci. V plné síle tak jak ho všichni milujeme - a milovat budeme.♥ Do konce druhé serie jsem byla Delena, ale během třetí jsem si uvědomila, že si El prostě Damone nezaslouží.♥ Tento seriál upíří život se stal životem mým.♥ "Wanna be a vampire, wanna be with it forever&ever."

...and so it began....

"Hallo brother." -Damon Salvatore


Melissa.xoxo

sobota....yea.

26. october 2012 at 16:43 | Melissa |  My Diary.
Těším se na sobotu. Ano, moc. Včerejší plánování mě sice vyčerpalo,
ale co už hlavní je, že jsem to všechno zařídila. Jsem na sebe hradá!
;D Jestli to všechno výjde jak má...bude to LEGENDÁRNÍ! Ou yeeaa.;)
Bude to párty přes celou noc....woohoo! A co plánujete vy na sobotu
nebo pátek večer?:)

Melissa.xoxo

"stěstí"

24. october 2012 at 11:22 | Melissa |  My Diary.
Dneska se nás ve škole ptali, co je to štěstí. Nedokázala jsem odpovědět. Cítila jsem to, moje hlava to věděla, ale nedokázala jsem to říct slovy. Pro každého je to něco jiného. Pro někoho rodina, zdraví a láska. Pro někoho přátele, peníze a zábava. Na čem se zhodnu je, že je to něco co nás naplňuje. Nutí nás to dýchat, dělat takovou tu věc, které se říká úsměv. Né každý má šťastný život a v dnešní době je to jen drtivá menšina. Nejde o to říct si, nemám nic, nejsem šťastná/ý, ale najít na tom životě něco, stačí i drobnost co tě sťastným udělá. I kdyby to mělo být jen na minutu.
Melissa.xoxo

Né kdeže...

19. october 2012 at 16:17 | Melissa |  My Diary.
Vůbec jsem asi měsíc nenapsala žádný článek, né, že né!:D Nejsou nápady, není čas a taky si musím přiznat, že mě to moc nebaví. Kdysi mě psaní článků tak strašně moc bavilo. Psát své myšlenky, názory, pocity. Můj veřejný virtuální deník. Snad mě tahleta krize brzo přejde a já se vrátím v plné síle a né s článkem jednou za rok!;)
Jeden z nejlepších filmů! Kdo ještě neviděl, doporučuju kouknout!;D Viděla jsem to už 6x.:D
Melissa.xoxo