gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


November 2012

Mistovství světa-Německo

30. november 2012 at 18:11 | bajull_ka |  Diary.Bí.
Dneska jsem se vrátila z Mistovství světa v Německu.Byla to moje poslední soutěž a zároven Riesa!:( Nedopadly jsme tak jak bych shtěla aby jsme zkončili.Na předchozí roky v Německu budu lépe vzpomínat,ale tenhle rok taky nebyl uplně nejhorší naše mala skupina zkončila na 3.místě.:**...
bajull_ka

PLLéčko.

28. november 2012 at 17:30 | Melissa |  My Diary.
Áaah, už mě to čekání nebaví. Ještě 43 dní do mojeho milovaného seriálku Pretty Little Liars. Tss, takové pauzy by se měly zakázat!:D Snad ta Bé série bude stejně dobrá jako Áčko...:D Ještě, že mám TVD...nový díl už v páteček!:)) A co vy taky máte nějaký "pravidelný" seriál na který koukáte?
Melissa.xoxo

hfdzusbw.❤ aneb týden jsem nenapsala - Já vím.

23. november 2012 at 12:59 | Melissa |  My Diary.

Vím, jsem hrozná. Nenapsala jsem nový článek celý týden- jak si můžete všimnout. Takže se vám omlouvám a to taky za Barču, která teďka bohužel nemá čas, ale nebojte, ona si nějaký udělá.;) Můj poslední článek na téma pátku se stává tématem i pro tento, jelikož pátky jsou hnedka po sobotě ty nelepší dny!;) Nebudu vám povidat co jsem celý ten týden dělala a nebudu se ptát ani vás. Už mi to příjde ohrané-;D Taky jsem poslední dobou zanedbávala twiter, sakra- Takhle si mě nikdo z E3, nebo BTR nefollowne....f*ck. Budu si v tom všem muset udělat pořádek a to taky udělám.
Mějte se, yea.
Melissa.xoxo

FRIDAY, woohoo!

16. november 2012 at 18:44 | Melissa |  My Diary.
Konečně pátek. Tento týden byl nekonečný, už v pondělí jsem se cítila na pátek a když jsem dneska vyšla ze školy - ulevilo se mi. Zítra jdu na oslavu, už se těším! A dnešní pátek? Něco podobného, pařit,pařit.;D Takže vám přeju pěkný víkend!
Everyone is changing. Každý se mění. все меняется.Tout le monde est en mutation. Daremoga henka shite iru-

Kamarád google, Melissa.xoxo.

tuesday,only.

13. november 2012 at 14:51 | Melissa |  My Diary.
Počasí je hrozné, víkend je daleko, ách jo. Co víc si přát? Jedinou dobrou zprávou pro dnešek bylo to, že nebyla škola. Šli jsme do kina na film "Nedotknutelní." Kliknutím na film se na něho můžete kouknout v češtině. Byl i fajn, na to ,že ho vybírala škola.(A to bývá katastrofa) I jsem se párkrát opravdu zasmála.:D Blíží se Vánoce a já nemám ani cent a to musím koupit spousty dárku,shit! Taky jste na tom jako já?:D myyy god.
PS: Je náběr nových affs! Takže pokud se chcete zapsat jen to uvítám >>ZDE<<.;)

Melissa.xoxo

Trapáásek :DD

12. november 2012 at 20:53 | bajull_ka |  Diary.Bí.
Supééér!!!Proč si neudělat trapas před celou třídou.Šlehnout o zem a spadnout ze schodu :DDD dokonce i učitelka se mi smála :DDD No a já se smála sama sobě :)).Jak jinak "užila" jsem si den šprtání :/ :)).

Dnešek :* ♥

11. november 2012 at 15:51 | bajull_ka |  Diary.Bí.
"Ahoj jmenuju se Barča a jsem novou adminkou tohoto blogu.Doufám,že se vám moje články budou líbit.Ale teprve začínám takže to nebude nic moc:DD.Dneska jsem byla v kině kde jsem potkala moji milovanou sestřenici Verču.Dlouho jsme se nesetkaly.Naposledy jak jsme odjížděly z dovči :**.Byla to prostě nejlepší dovolená na celém světě :))*A jedna věc na mně???Jsem ta nejbláznivější holka na celém světě :DD*
Bajull_ka

Welcome, new admin.

11. november 2012 at 15:04 | Melissa |  Sweet home!♥:)
Takže jsem zjistila, že je lepší dělat blog ve dvou. Musí to být, ale někdo komu věříte a máte ho rádi. No a kdo jiný to tak může být než rodina, vlastní krev. Dlouho jsem přemlouvala, ale nakonec jsem k tomu tedy dokopala svojí milovanou sestřenku Barču. A to znamená , že se můžete těšit nejen na mé přispěvky, ale i na přispěvky od Bajull_ky :D Teprve začíná takže buďte schovívaví. Přeji ji hodně štěstí!:)

Melissa.xoxo

čo-čokl.

10. november 2012 at 17:23 | Melissa |  My Diary.
Á čokl, snad první sociální stránka kterou jsem měla už jako malá. Ještě před Twitterem, FB, Libku a spol. Měla jsem dvě období na čoklíkovy. První jak jsem byla malá, to byl ještě uplně ten starý čokl. Potom anime období. Je to asi čtyři roky zpátky... ano moji Naruťáčci! Tehdy to bylo nejlepší, teď už to není ono. My byli jsem legenda čokla! Je mi líto, že už se snima asi nikdi nesejdu u jednoho stolu..hodně znich už zrušili vízy. Nevím, ale bylo to fajn.. tehdy. Vždy to začínalo v lese a psaly jsme nějak "TaQhLeEeE" :'DDD trapas. Ale měla jsem na to právo, bylo mi přece jenom třináct!;)) A za to jedno období, za to, že jsem mohla potkat někoho kdo mi v tu chvíly rozuměl čoklíku děkuji! (Kdyžtak moje stará víza: Yni_Asakura).

Melissa.xoxo

tip na písničku! C H R I S T I N A - M Y . B O D Y

she is different.

9. november 2012 at 17:09 | Melissa
Je jiná a chtěla abych o ni napsala článek, tak tady je.;) Znám ji teprve rok a 70 dní, ale připadá mi to jako celý život. Nikdy mě nenapadlo, že by tak odlišní lidé jako jsme my dvě mohly vůbec bavit. Ale opak je pravdou a ona je holka, kterou mám ze třídy mezi pár nejlepšíma. Každé se líbí jiná hudba, máme uplně jiný styl oblečení, jiný vkus na kluky a ve filmech se taky moc neshodnem. I tak se spolu bavíme. Znaly jsme se jen pár měsíců, ale i tak si tu Vídeň minulý rok užily. Potkat člověka jako je ona na chodníku tak nevím jestli bych se s ní dala do řeči...ale o tom to je.:D Za tu dobu jsem, ale pochopila, že "je mimo"!:D Nesnažte se to pochopit... Veřím, že se bez vážné hádky dokážeme bavit až do čtvrťáku...:3 Ver.Ren

Melissa.xoxo

taste,touch,feel.

2. november 2012 at 21:28 | Melissa |  My Diary.
Touha. To je to co nás pohání. Ale proč když po něčem toužíme, proč za tím někteří nejdeme? Je to moc těžké? Moc práce? Neskutečné? Ano, tohle jsou brzdy, které nás brzdí od našich snů. Je jen na nás jestli na ni šlápneme, nebo ne. Ono to je, ale těžké, když kolem nás poletují tísíce nesplněných snů né důvodem těhle "brzd". Všechny sny se neplní, ale pokud máte silnou vůli a snažité se, část se splnit může. Když něco chci tak si to vezmu. Život je moc krátký na to, aby
jsme se drželi zkrátka. Stačít otevřít dveře, třeba i teď, třeba i o půlnoci, vyjít ven a žít.ŽÍT.Chu't, dotek, cit, o tom to je.
Melissa.xoxo

halloween★

1. november 2012 at 15:19 | Melissa |  My Diary.
Ano trošku jsem to prošvihla, ale všichni víme o čem je řeč. Halloween. V této zemi ještě moc nepopulární svátek kdy zemřelé duše přichází zpět na svět a my jim ukazujeme cestu na sever. Já osobně Halloween miluju! Krev, tesáky, temno, strach. Moje oblíbené. Tady v této zemi to ale není ono a i Halloween je jedním z důvodu proč se po vystudování školy přestěhuju do Anglie nebo Ameriky. Tady to jde všechno do háje a já v čr prostě už být nechci. No, ale zpět k věci.
Co vy? Slavili jste tento svátek, nebo prosti němu něco máte?
Melissa.xoxo