gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


December 2012

Presents, cookies, holidays.❤

28. december 2012 at 15:41 | Melissa |  My Diary.
Tak jsem se k tomu tady nějak dokopala a píšu článek. O čem jiném než o povánoční náladě. Tak, copak jste dostali vy? Já můsím říct, že jsem nadměrně spokojena! Penízky, noťak, tablet, kostmetika.! :) Miluju své rodiče! Ale vypadá to, že teď budeme žit jen o rohlících.:D Rok už nám pomalu končí a já si uvědomuju, že jsem toho ještě tolik nestila. Život tak rychle ubíhá. Příště si nesmím dávat toli přecevzetí, opravdu ne!:D
Melissa.xoxo

Přežili jsme konec světa aneb Veselé Vánoce všem!

24. december 2012 at 14:01 | Melissa |  My Diary.
Jak to tak vypadá, konec světa se nečekaně nekonal a my se s klidem můžeme těšit na svátky, kterí začínají dnes. Ano dnes je štědrý den, den kdy snad každé dítko najde pod stromečkem nějaký ten dárek, den kdy jsme s rodinou a přátely, den kdy zpíváme koledy a jíme cukroví, den kdy jsme veselí a plní očekávání. A proto, přeju Vám všem Veselé Vánoce! Snad se Vám všechna přání splní a taky mnoho zdaru v novém roce. :)- Přes svátky tady nebudu, tak se mějte fajn!:)
Ho ho ho! Melissa.xoxo

Polskoo :)*

16. december 2012 at 18:11 | bajull_ka |  Diary.Bí.
Vím,že jsem tu dlouho nepsala, ale byla jsem pryč byla jsem v Polských Mikolajkách na Mistrovství světa v disco dance.Vyhrály jsme krásné 1.místo,ale taky ta 12 hodinová cesta tam i zpět za to stála a byla jsem ráda že moje poslední soutež dopadla takhle.Miluju TANEC!!!♥♥PA.

bajull_ka

EƎ, my new sweethearts.

12. december 2012 at 13:26 | Melissa |  My Diary.
Emblem3 - úžasná skupina, která září na televizních obrazovkách. Pokud jste někdy viděli, nebo se díváte na X-Factor (USA) určitě je musíte znát. Tři úžasní kluci Wes, Drew a Keats (normálně jich je 5, ještě Kyle a Kenny), kteří milujou hudbu. Já je MILUJU.♥ Inspirují lidi po celé planetě....#TeamInspire. To co je na nich úžasné je, že jsou úplně jiní než ostatní kapely.-Mají svůj osobitý styl a vytváří pravou hudbu. Na nic si nehrajou a sláva je zatím nekazí. :') Vážně, úžasní.