gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


January 2013

just be yourself.

22. january 2013 at 15:00 | Melissa |  My Diary.
Po týdnu přemýšlení o svojí toužebné změně jsem se zjistila, že je to totální blbost. - být taková jaká jsem, je ten nejelpší způsob. Když jsem si totiž dala dvě a dvě dohromady, uvědomila jsem si, že důvodem pro tu změno bylo mé chování. Z čehož vyplívá, že jakmile jsem přestala dělat to co ostatní chtějí, přestala jsem se jim i líbit. Člověk by neměl být jako přes kopírák a chovat se sakra tak, jak nám říká srdce. Ano, občas potřebujeme i trochu rozumu, ale to je vedlejší. A tak to prostě je - just be yourself. :)

sefdsffdfsdfdfsdfdfsdffsfdsfdfdfdsdyou're

Melissa.xoxo

damn.

16. january 2013 at 14:55 | Melissa |  My Diary.
Sakra, už je to tak. Je tady pololetí a já budu mít za čtyři ze strojka! waaaa, nevim jak se to stalo..pořád jsem si říkala, že se to nějak opraví. - Když jsem se dneska, ale dozvěděla, že jsem z poslední písemnky dostala zase za čtyři..bylo mi to jasné. No jednou to přít muselo, v druháku už to není zase taková katastrofa. Stalo se.:) Ještě, že první pololetí není nějak duležité, to další to prostě musím spravit!!:) Držte palečky!:) obr.
Melissa.xoxo

up all night.

11. january 2013 at 9:39 | Melissa |  My Diary.
Pátek! Konečně!! Tento týden se mi tak strašně vlekl ani si nedokážete představit jak. Školy mám plnou hlavu, protože si známky musím opravit během jednoho týdne! (what?!) Dneska to ale neřeším a řešit nebudu nic, protože je pátek a já jdu kalit na Helax!!:D Všechno na ten jeden den vypustím a bude mi fajn.:) Realita se začne řešit až v sobotu večer, nebo spíše až v neděli. WooHoo!!

Melissa.xoxo

change me.

5. january 2013 at 16:53 | Melissa |  My Diary.
Moc, moc a moc bych se chtěla zmněnit. To co se děje, to co se stalo...nejsem hrdá. Nejsem hrdá na dost věcí, které jsem udělala, ale to snad každý ne?! Pořád přemýšlím nad tím dnem kdy jsem se jako kdyby utrhla ze řetězu. Ale když v tu chvíli jsme byla tak šťastná, proč by to teď mělo být špatné?!! Říkala jsem si, hlavně nad tím nesmíš přemýšlet a nechat to tak, jinak tě to začne užírat a ty se z toho už nevyhrabeš. Přesně to se teď stalo. Nejhorší na tom je, že to nikdo neví. Můj falešný smích, falešná naděje, falešná podpora. Měla jsem zůstat takovou jakou jsem byla, sice to bolelo. Sice jsem byla "sama", ale teď se mi to zdá ještě horší. A když mi o tom vypráví a já ještě musím pomáhat a radit. Bolí mě každé slovo, které potom napíšu. Bolí mě každé slovo, které si o tom přečtu. Bolí mě vše. Jediné místo kde to mohu napsat snad bez následků je tady a proto všem kteří si to přečetli až do konce děkuju. Děkuju, protože já to někomu musela říct a vy jste mě vyslechi. Děkuju.
Melissa.xoxo

back to school, no

3. january 2013 at 16:08 | Melissa
Jak je vám jistě známo, tak něktěří z nás už šli dneska do školy. :/ A ti šťastnější jdou až v pondělí nebo úterý. Já osobně šla už dneska (shit) :D Brácha jde až v pondělí, dával mi to dnes ráno pěkně sežrat. Tss. A co vy? Jinak dnes mi to i rychle uběhlo, až jsem se divila. Sice první hodina na sedm byla nekonečná, ale ty další uletěly jako voda. Zítra to už takové určitě nebude, sakryš. :D Jinak silvestr? Nejlepší!! Trošku (hodně) jsem to přehnala s pitím, ale to k tomu patří. Pořádná kalba na chatě s mýma blízkýma!:) Bylo to LEGENDÁRNÍ! Miluju jee!!
Melissa.xoxo