gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


June 2013

party∞

30. june 2013 at 12:26 | Melissa |  My Diary.
Takže od pondělí nám všem oficiálně začínají prázdniny. To ovšem nemění nic na tom, že polovina z nás si žačla užívat už v pátek. Ano tím nás myslím i mě:P:D Čtvrtek a pátek pro mě byly dost "náročné" dny a tak jsem sobotu celou proležela. A dneska? Nevím ještě. Počaší je na pytel a tak pochybuju, že někdo bude chtít ven. Uvidím, třeba se půjde na byt nebo někde bude nějaká akce ovšem to až večer.
Další díl teen wolf, tomorrow. Nemůžu se dočkat! Díky v pauze tvd se tohle stal můj nejsledovanější serial. Hned v závěsu je pll. Takže kdo se ještě nezačal koukat s pocitem, že je to blbost [ jako já před víc než rokem ] zkoukněte aspoň pilota!:D třeba vás to chytne.
Pak tady mám jedno důležité oznámení a to takové, že v pondělí ke mě příjde sestřenka, abych ji zasvětila do blogování. Takže už tady budeme tři. Teda snad;)
isaac lahey
xx Melissa

První prázdninový den:))*

29. june 2013 at 11:10 | bajullka |  Diary.Bí.
Tak a máme tu první prázdninový den:))*No na to,že má být horko a svítit sluníčko tak to léto není moc povedené!!!Ležím v posteli a už přemýšlím jak se budu nudit:/Moc dobře nám ty prázdniny nevycházejí,ale to se časem poddá(teda snad)Jinak ti,kteří ví jak se zabaví o prázdninách tak si to užijte až do konce....:))Hezké prázdniny všem :**
bajullka:*

prázdniny:***

28. june 2013 at 12:49 | bajullka |  Diary.Bí.
Jupíííí!!!Konečně PRÁZDNINY!!Dneska bylo vysvědčeni(Nejhorší den-_-)Tyto Prázdniny nezačínají zrovna nejlépe :D(Letně)Prší :D(Chčije a chčije:DD)Máme v Ostravě 17 stupňů a je mi ZIMA!!!!No nic to bude za dnešek asi vše paá:))
bajullka:)

be free∞

28. june 2013 at 12:42 | Melissa |  My Diary.
Takže první věc o které všichni mluví - prázdniny. Popravdě, necítím se, že by tohle byly prázdniny. Venku lije a já dělám to co obvykle, nic nového nebo prázdninového. Na měsíc mám brigádu takže toho spánku navíc si taky moc neužiju, protože zbytek volného času si chci prostě užít, pokud mi to finance dovolí. :)
Dále mě tak napadlo jestli jsem tady vůbec někdy napsala své právé jméno nebo vysvětlila odkud moje Melissa Mitchell pochází. Zdá se mi, že ne a když už jsem u toho tak to tady vysvětlím. ;) Mé pravé jméno je Veronika, ano tuctové jméno kvůli kterécho vznikl tento pseudonym. Druhým důvodem bylo načasování, protože já jsem si s každou novou závislostí od Charmedek po TVD, TW atd. začla vymýšlet postavy. Kdybych si zakládala blog o rok dříve jmenoval by se Thalia. Tahleta "postava" mi vydržela od té doby co koukám na TVD což je since 22.11 2OO9. Jinak Melissa se mi strašně dobře psala jako podpis a mít jméno jako MM se mi zdálo fajn. Tak proto:) teď bych se jmenovala úplně jinak, ale měnit podpis nebudu, protože by to vyvolalo zmatky. A tak to tedy celé je:D.
obrien&sharman
xx Melissa

m o r n i n g ∞

26. june 2013 at 7:57 | Melissa |  My Diary.
Takže hádejte kdo omylem vstal o hodinu dříve než měl? Ano já [lool]. Nevadí aspoň mám čas napsat článek na blog na kterém jsem už tak dlouho nebyla. c:
Takže první se vrátím k té Praze kde bylo prostě BOŽSKY! Přes den jsem se sice málem roztopila, ale za ten večer to opravdu stálo. c:
Další fakt..PLL dneska! woo hoo!xx dneska je také Teen Wolf 2x woo hoo! <3
No nic to bude vše darlings xx
xx Melissa

Birthday

23. june 2013 at 13:01 | bajullka |  Diary.Bí.
Tak dneska je pro mého bratra ten den D má dneska 11let...Máme pro něho telefon,který si už dlouho přeje:))Minulý rok jsme jeho narozeniny slavili s Verčou a babičkou a dalšimi lidmi v Bulharsku!!!!:*Bylo to super...Ráda bych se tam vrátila:*Dárek mu dáme až večer,protože chceme počkat na taťku...Je v práci...Dneska jdeme k dědovi a babičce a tam dostane Jirka určitě taky nějaký dárek k těm jeho narozeninám:*Jsem zvědavá jak se mu bude ten telefon líbit:))To bude za dnešní den vše:))Pá:*...!

Zítra BAZÉNEK:**

21. june 2013 at 19:46 | bajullka |  Diary.Bí.
Tak opět půjdu na bazének :**Vyzkouším nové plavečky:*A budu si ho užívat...:DBudou tam určitě hezcí kluciiii:)Ale i romové:/(Ne nejsem rasista)Ale na těch bazénech se chovají uplně STRAŠNĚ!!!...No nic to bude vše:)**

Bazéének:*

20. june 2013 at 22:11 | bajullka |  Diary.Bí.
Tak toto počasí je tak zajímavé,že už to sama nechápu-_-..Dneska jsem musela jed na bazén do VRATIMOVA:D(sakra teďka mi došlo,že jsem se nepodívala na nový díl PLL:/SHIT!!)No tak se podívám zítra...Konečně pátek a potom za týden PRÁZDNINYYY!!!...Konečně uzavřené známky a máme lážo plážo!!!Neučíme seeee!!!PAA:**

tomorrow∞

19. june 2013 at 16:49 | Melissa |  My Diary.
Tak tedy zítra v pět ráno vyrážím. [woo hoo!] nakoupeno mám, sbaleno taky tak snad se to vydaří. Známky se mi povedlo uzavřít jak nejlépe jsem mohla takže se bude slavit. [ if u know what i mean ] snad přežiju, protože to večer bude veliké.
Nevím, ale zdá se mi, že je to pro teď všechno. Takže se s váma na dva dny loučím. Domluvila jsem to se setřenkou takže o články nebude nouze. Jen se omlouvám affs, že teď dva dny nejspíš nebudu obíhat. c:
xx Melissa

cries for dylan o'brien ܤ

18. june 2013 at 16:07 | Melissa |  My Diary.
Nechci nic zakřiknout, ale valí se na mě nemoc. Asi z té změny počasí což mi moc do karet nehraje jelikož ve čtvrtek odjíždím. Takže léčit, léčit a léčit.
Natěšená čekám na titulky k TW. Orphan Black? Já se nedávno začala koukat a mohu jen doporučit! c:
horko, horko, horko! Samozřejmě je to lepší než zima, jen mi to zhoršuje fakt, že nemůžu nanuky ani nic studeného, kvůli pitomé nemoci.[bye bye my lovely iced tea ._.]
twitter ∞ my biggest darling ever! ano, jsem obří zastánce tt, protože si myslím, že je mnohokrát lepší než fb a kterékoli jiné soc. stránky. Takže pokud ho taky máte, followněte zde∞
tipy na písničky pro dnešek:

xx Melissa

Horkooo:O

18. june 2013 at 14:03 | bajullka |  Diary.Bí.
No tak dneska máme teda pekelné horkooo:D Dneka máme přesně 38.9stupňů:OTak to je teda velký obrat před měsícem bylo 8stupňů a teďka :OAle tak aspoň něco :D...Zítra nový díl PLL konečně :**...Tak to je asi vše :* PÁ:*
Bajullka:)

prague∞

17. june 2013 at 20:46 | Melissa |  My Diary.
Dnes je pondělí což znamená další díl TW! Nehorázně se těším! doufám, že mi nadělí nějakou super Sterek scénu!] c:
Ve čtvrtek jedu se třídou na "školní výlet" do Prahy a vracím se až v pátek večer. Takže s obíháním raději moc nepočítejde, ale bude tady sestřenka tak uvidím co se dá dělat. Ty závorky jsou tam proto, že školní výlety už nejsou dávno školní výlety, ale možnost s přátely popít a pokecat. Nehorázně se těším! c:
xx Melissa

Jsme zpět :*

16. june 2013 at 20:32 | bajullka |  Diary.Bí.
No tak jsme zpět s blogem MELISSA:**Ano...pomáhám opět mé milované sestřence:D*Konečně začala nová série PLL!!!:O JUPÍ!!!;)Jestli si teďka říkáte,že se díváme obě dvě na PLL...ANO...jsme do toho seriálu blázni!!!!!:D...Nejlepší je TOBY:*..Tak pá:D**
bajullka

we're back∞

16. june 2013 at 14:59 | Melissa |  My Diary.
Tak jsem si nějak promluvila se sestřenicí a s blížícími se prázdninami máme víc času takže blog je opět v provozu. Nabírám nové affs, takže pokud máte zájem zapište se. Jsme tu dvě, tak budeme stíhat obíhat.
K mému životu. Jsem ráda, že jsem zpátky. Celý blog mi tak nějak chyběl. :') Po prázkách jdu do třeťáku a před třemi měsíci jsem slavila své osmnáctiny.
Můj serialový život. Konečně začalo PLL! jsem z toho nadšená! Naopak TVD nedávno začala pauza mezi sériemi což znamená, že TVD začne až v říjnu.[Ouu] Serial který jsem si totálně zamilovala a všechny díly viděla už sedmkrát je My Mad Fat Diary. [moje lááska]. Taky jsem začala sledovat Teen Wolf a jsem z toho nadšená!:) nedávno začla třetí serie takže to je taky fajn. - ještě jeden serial který jsem zkoukla obě dvě serie a to je American Horror Story. To je ze seriálů snad vše. Film, který jsem si jako naposled hodně oblíbila je asi Warm Bodies.
To bude asi všechno zlatíčka.
xx Melissa