gdfgfgdfgdfgffgjjfffgfgjjjjjfjjjhhh gThe
The only way to shine your light is in the dark, never let life kill your spark.


November 2014

stužkovák

21. november 2014 at 18:43 | Ve |  unicorn diary
Takže příští týden máme stužkovák, to mi ty čtyři roky na střední uplynuly jako voda. Moc se těším až na tu skutečnost, že budu muset mít šaty a to já nerada.
Ve

playlist 16/11/14

16. november 2014 at 14:06 | Ve |  unicorn diary
Hudba tvoří 80% mého života a né, nepřeháním. Jen párkrát jsem na cestu do školy zapoměla sluchátka a nebylo to pěkné! Beru to jako útěk před realitou do mého světa kde na mě nikdo nemůže. Když si dám sluchátka absolutně nevnímám okolí a vznáším se na myšlenkách mé fantazie. (Jen čekám až mě přejede auto:D) Hudba k snídani, hudba k obědu, hudba k večeři, hudba při psaní tohodle článku. Jen stěží můžete jmenovat dobu kdy nemám špunty zaražené v uších. (Krom sprchy a společenského života samozřejmě:D) A proto vám sem hodím mých top 5 za říjen. Enjoy.
Ve

 


autumn

11. november 2014 at 16:33 | Ve |  unicorn diary
Podzim máme v plném proudu a počásí se taky zatím daří. Takhle teplý pozdzim jsem dlouho nezažila!:) S dilema jaký svetřík na sebe vím přináším jedno další a to výběr botek oblíbených značek Vans a Converse. Pro co jste vy? Já osobně jsem všemi deseti pro Vans. Přijdou mi strašně pohodlné a designově krásné. Ovšem se musím přiznat, že éru converse jsem taky měla, ale to už před delší dobou. Ovšem je pravda, že pro takové Converse Black Monochrome ♥ bych zabíjela..A co váš názor?

Ve

back, i promise

10. november 2014 at 15:22 | Ve |  unicorn diary
Ehm, jak bych začala. Takže jsem zpátky. Ano vím, že jsem blog ze dne na den opustila a ano vím, že tady bude jeden člověk denně číst mé články a tím člověkem budu já. Nevadí, smířila jsem se, že bude trvat než to tady rozjedu a pokud vůbec. Jsem stále stejný člověk jestli se ptáte, pořád ulítlá do seriálů. Můj problém je ovšem jinde. Není to ani tak ta maturita, které mě v květnu čeká jako to co bude potom. Vůbec nevím co se svým životem chci dělat... co dál. Mám strach a deprese každý den. Nechci skončit s praci, která mě nebude bavit, žít stereotypním životem a navždy zavázaná v maličké čr. Děsí mě to...

Ve